Deniz Plaza Trafiğe Meydan Okudu; Yeni Şube Geliyor!

Deniz Plaza Trafiğe Meydan Okudu; Yeni Şube Geliyor!
75 ‘inci kuruluş yıldönümünü geçtiğimiz yıl kutlayan ve Kıbrıs Türk Halkına yaırım yapmaya devam eden Deniz Plaza 13. Deniz Shop Şubesi’ni açmaya hazırlanıyor.YENI SUBE
Kıbrıs Türk Halkı için dünya standartlarında en iyi hizmeti verme amacına devam edeceklerini kaydeden Deniz Plaza Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Deniz, “halkımıza ve de öğrencilerimizin ihtiyaçlarını kesintisiz karşılamaya devam edeceğiz. Özellikle de 13 Şubat 2017’de Lefkoşa Küçükkaymaklı’da açacağımız yeni şubemiz (Deniz Shop) ile trafik sorunu olmayan bir seçenek daha sunuyoruz” dedi.

Deniz Ailesi, Kıbrıs Türk Halkı için dünya standartlarında en iyi hizmeti vermek üzere 1941 yılında Merhum M.Kemal Deniz tarafından kurulmuştu. Bugüne kadar yapmış olduğu yatırımlar ve istihdamlar ile Kıbrıs Türkü için vazgeçilmez bir noktaya gelmiştir.

13 Şubat 2017’de Lefkoşa Küçükkaymaklı’da açılacak yeni şube ile birlikte ada çapında toplam Deniz Shop şube sayısı 13’e çıkacak.
Trafik sorun olmayan ve dilediğiniz kadar çeşide sahip olan bu yeni mağaza rahat bir alışveriş atmosferi sunacak.

13 Şubat’ı merakla bekleyen Deniz Plaza Direktörleri; Nidai Deniz, Turgay Deniz ve Niyazi Deniz bundan sonraki dönem içinde yapılacak yeni yatırımlar ile sürpriz yapmaya devam edecek gibi görünüyor.

 

02A
Burç Tunçer ’in sunumu ile yapılacak açılış, 13 Şubat 2017 saat 16:00’da gerçekleşecek.
Deniz Shop’un yeni şubesi’nin açık adresi ise şöyle: Özker Özgür Caddesi, Vakıflar İş Merkezi No:23 A-B Küçükkaymaklı/Lefkoşa
Detaylı Bilgi İçin: (392) 444 1941
Haber: Burç Tunçer
http://www.burcabak.com/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir