Deniz Plaza 13. Deniz Shop Şubesi’ni Açtı

Deniz Plaza 13. Deniz Shop Şubesi’ni Açtı

Sunucu: Burç Tunçer
75 ‘inci kuruluş yıldönümünü geçtiğimiz yıl kutlayan ve Kıbrıs Türk Halkına yatırım yapmaya devam eden Deniz Plaza 13. Deniz Shop Şubesi’ni açtı.

dp_03
Kıbrıs Türk Halkı için dünya standartlarında en iyi hizmeti verme amacına devam edeceklerini kaydeden Deniz Plaza’nı basın açıklaması şu şekilde oldu,  “Halkımızın ve de öğrencilerimizin ihtiyaçlarını kesintisiz karşılamaya devam edeceğiz. Özellikle de 13 Şubat 2017’de Lefkoşa Küçükkaymaklı’da açacağımız yeni şubemiz (Deniz Shop) ile trafik sorunu olmayan bir seçenek daha sunuyoruz” 

dp_02

Deniz Ailesi, Kıbrıs Türk Halkı için dünya standartlarında en iyi hizmeti vermek üzere 1941 yılında Merhum M.Kemal Deniz tarafından kurulmuştu. Bugüne kadar yapmış olduğu yatırımlar ve istihdamlar ile Kıbrıs Türkü için vazgeçilmez bir noktaya gelmiştir.

dp_04

dp_01

13 Şubat 2017’de Lefkoşa Küçükkaymaklı’da açılan yeni şube ile birlikte ada çapında toplam Deniz Shop şube sayısı 13’e çıktı..
Trafik sorun olmayan ve dilediğiniz kadar çeşide sahip olan bu yeni mağaza rahat bir alışveriş atmosferi sunacak.

Deniz Plaza Direktörler;i Nidai Deniz, Turgay Deniz ve Niyazi Deniz bundan sonraki dönem içinde yapılacak yeni yatırımlar ile sürpriz yapmaya devam edecek gibi görünüyor.
Deniz Shop’un yeni şubesi’nin açık adresi ise şöyle: Özker Özgür Caddesi, Vakıflar İş Merkezi No:23 A-B Küçükkaymaklı/Lefkoşa
Detaylı Bilgi İçin: (392) 444 1941

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir